Qui som?

Som una agencia de viatges situada a Andorra i creada l’any 2001 per la Rosa Mari Sopena, després de més de 30 anys d’experiència al sector. Amb una visió orientada a les persones i a les seves necessitats va fer que Viatges Emocions creixés fins a adquirir al 2003 Viatges Mora. Sota la direcció de Maica Terrones, amb més de 20 anys d’experiència, es va convertir en la segona oficina de Viatges Emocions. A l’octubre del 2008, neix una nova oficina a Andorra la Vella, sota la direcció de Ricard Esteve, amb 23 anys d’experiència en el sector, convertint-se en el tercer punt de venda de Viatges Emocions, apropant encara més al mercat la nostra visió especial del viatge.

Al 2020, obrim un nou punt de venta online per arribar a un públic més ampli i fer més accessible una selecció de productes creats especialment pel nostre equip mantenint la qualitat i la garantia que sempre hem ofert en els punts de venta físics. 

SOM UN EQUIP

Rosa Maria Sopena

Directora Oficina
rosamari@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Maica Terrones

Directora Oficina
maica@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Coprínceps

Ricard Esteve

Director Oficina
ricard@viatgesemocions.ad Oficina Carrer de l'Aigüeta

Francesc Figuera

Administració i vendes
sisco@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Nathalie Amphoux

Vendes
nathalie@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Soraya Anton

Vendes
soraya@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Laura Blázquez

Vendes
laura@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Cristina Canes

Vendes
cristina@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Coprínceps

Joan Guerra

Vendes
joan@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Coprínceps

Ana Pérez

Vendes
ana@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Coprínceps

Meritxell Jordana

Administració i Vendes
meri@viatgesemocions.ad Oficina Carrer de l'Aigüeta

Toni Domínguez

Vendes
toni@viatgesemocions.ad Oficina Carrer de l'Aigüeta

Jose González

Vendes
jose@viatgesemocions.ad Oficina Carrer de l'Aigüeta

Lídia Martínez

Vendes
lidia@viatgesemocions.ad Oficina Carrer de l'Aigüeta

Jose Ramón

Comptabilitat
joseramon@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Coprínceps

Nuria Figuera

Comunicació
nuria@viatgesemocions.ad Oficina Plaça Guillemó

Prefereixes una atenció personalitzada?

DEMANA’NS UNA CITA!